Arodkomiteja

AO vadība

RTU AO priekšsēdētājs, RTU pētnieks Ainārs Auziņš

tel. birojā: (+371) 67089405

e-pasts: arodkomiteja [at] rtu.lv

RTU AO priekšsēdētāja palīdze Marika Vaitkevica

tel. birojā: (+371) 67089405, 27856726

e-pasts: arodkomiteja [at] rtu.lv

AO valde

RTU AO priekšsēdētāja vietniece un Rektorāta arodbiroja vadītāja Inesa Pavlova

te. darbā.: (+371) 67089319

e-pasts: Inesa.Pavlova@rtu.lv

RTU ZB arodbiroja vadītāja Žanete Tupiņa

tel. darbā: (+371) 29503260

e-pasts: zanete.tupina@rtu.lv

RTU MTAF arodbiroja vadītāja Vineta Zemīte

tel. darbā: (+371) 29451588

e-pasts: Vineta.Zemite@rtu.lv

RTU MLĶF arodbiroja vadītāja Kristīne Lazdoviča

tel. darbā: (+371) 26017179

e-pasts: Kristine.Lazdovica@rtu.lv

AK locekļi

RTU BIF arodbiroja vadītāja Ingrīda Latiša

tel. darbā: (+371) 29125941

e-pasts: Ingrida.Latiša@rtu.lv

RTU APF arodbiroja vadītāja Ieva Miķelsone

tel. birojā: (+371) 67089256

e-pasts: Ieva.Mikelsone_1@rtu.lv

 

RTU DITF arodbiroja vadītāja Irīna Eglīte

tel. darbā: (+371) 67089511

e-pasts: Irina.Eglite@rtu.lv

RTU EEF arodbiroja vadītājs Maksims Vorobjovs

tel. darbā: (+371) 22387031

e-pasts: Maksims.Vorobjovs@rtu.lv

RTU IEVF arodbiroja vadītāja Marija Lakuča

tel. darbā: (+371) 67089385

e-pasts: Marija.Lakuca@rtu.lv

 

RTU TTDI arodbiroja vadītāja Ilze Baltiņa

tel. darbā: (+371) 26801497

e-pasts: Ilze.Baltina@rtu.lv

RTU ETF arodbiroja vadītāja Tatjana Solovjova

tel. darbā: (+371) 67089225

e-pasts: Tatjana.Solovjova@rtu.lv

RTU SD arodbiroja vadītāja Laimdota Sakuna

tel. darbā: (+371) 67089041

e-pasts: Laimdota.Sakuna@rtu.lv

RTU Arodorganizācija

RTU Daugavpils fil. arodbiroja vadītāja Regīna Osipova

tel. darbā: (+371) 22023319

RTU Arodorganizācija
RTU Liepājas fil. arodbiroja vadītājs Jurijs Kočetkovs

tel.darbā: (+371) 28480347

e-pasts: Jurijs.Kocetkovs@rtu.lv